Wybrany wątek opinii
anonim powyżej "Raczej prawacki głos rozpaczy - bo nic nie wiecie, bo jesteście nieudacznikami i robicie tylko to co wam karzą, sami niewiele myślicie. Wierzycie w to co wam cwaniaki mówią i dlatego robią z Wami co chcą. No ale niestety w Polsce jest was dużo i nie ma szans na zachodnią kulturę w tym kraju, nigdy. Polska to istny raj cwaniaków! Dlatego od wieków zacofanie i biedą, na przemian z rozbiorami tu rządzi. Dlatego nie interesuje mnie już to"Sam niewiele myślisz KARZĄ - i wszystko jasne analfabeto - nadajesz się tylko na zmywak do Londynu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@wredny_typ - "nadajesz się tylko na zmywak do Londynu"- Pracując nawet na zmywaku w Londynie, nie ma wstydu. Można godnie żyć, opłacać mieszkanie mieć samochód, zwiedzać świat. W Przeciwieństwie do Rzeczpospolitej Cwaniackiej, gdzie trzeba pracować na cwaniaków i wegetować.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Wegetować mówisz??? To już naprawdę przesadziłeś !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
"Wegetować mówisz???"- TAK, uczciwy człowiek (nie cwaniak)w tym cwaniackim kraju wegetuje i zasuwa na cwaniaków, tak jest od wieków
Do moderacji
Odpowiedz
1
0