Wybrany wątek opinii

Ludzie zapamiętajcie! Kościół niczego nie daje! Kościół tylko bierze! Takie było jego założenie od początku jego istnienia! Nie dawać, zawsze tylko BRAĆ !!!
(2020.04.13)
Szkoda czasu na pisanie - to nic nie zmieni. ludzie nie zrozumieją tego, o czym piszesz. Będą Ci źle życzyć i to wszystko. Nie to ma sensu w Polsce.
(2020.04.13)
Powrót do komentarzy