UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wredny_typ - "nadajesz się tylko na zmywak do Londynu"- Pracując nawet na zmywaku w Londynie, nie ma wstydu. Można godnie żyć, opłacać mieszkanie mieć samochód, zwiedzać świat. W Przeciwieństwie do Rzeczpospolitej Cwaniackiej, gdzie trzeba pracować na cwaniaków i wegetować.