UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wredny_typ - "nadajesz się tylko na zmywak do Londynu"- Pracując nawet na zmywaku w Londynie, nie ma wstydu. Można godnie żyć, opłacać mieszkanie mieć samochód, zwiedzać świat. W Przeciwieństwie do Rzeczpospolitej Cwaniackiej, gdzie trzeba pracować na cwaniaków i wegetować.


Anuluj