UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Wegetować mówisz???"- TAK, uczciwy człowiek (nie cwaniak)w tym cwaniackim kraju wegetuje i zasuwa na cwaniaków, tak jest od wieków


Anuluj