UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie dobrze rozumieją ,kto chce to wierzy i jak chce to na tace daje, kto nie chce nie wierzy i na tace nie daje , ale jeden drugiemu nie powinien niczego narzucać , a jeżeli chodzi o finansowanie kościoła to wszystkie partie jakie ,tylko rządziły zawsze pieniądze dawały ,jedne bardziej ,drugie mniej sympatyzowały z kościołem ,ale kasę wszyscy dawali ,więc ewentualne pretensje do partii , które rządziły ,rządzi a nas reprezentuje i nasze poglądy . W kościele Polskim też jest podział na tych nowoczesnych opozycyjnych do rządu i mających inne wartości , za rządem ,też stoi grupa tych staroświeckich ,ceniących socjalność ,wartość rodziny ,konserwatywni . Nikt nikomu nie powinien źle życzyć ! Dyskusja jest bardziej konstruktywna ,niż jak jej brak

WszyscyWszystkoWiedzą

Anuluj