Wybrany wątek opinii

Jan Paweł II nie tylko po maturze chodził na kremówki i pływał kajakiem, przede wszystkim chronił pedofili i zamiatał wszystkie skandale po dywan. Po śmierci został patronem wszystkich pedofili. Mam wrażenie, że ludzie go kochają tylko za to, że był Polakiem i to im zaciemnia całą resztę.
(2020.04.13)
Dzięki niemu , tacy jak Ty nie są już u władzy . Za to z Całego Serca , Dziękuję .
Eustachy (2020.04.13)
Powrót do komentarzy