UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda czasu na pisanie - to nic nie zmieni. ludzie nie zrozumieją tego, o czym piszesz. Będą Ci źle życzyć i to wszystko. Nie to ma sensu w Polsce.


Anuluj