UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda czasu na pisanie - to nic nie zmieni. ludzie nie zrozumieją tego, o czym piszesz. Będą Ci źle życzyć i to wszystko. Nie to ma sensu w Polsce.
Szkoda czasu na pisanie - to nic nie zmieni. ludzie nie zrozumieją tego, o czym piszesz. Będą Ci źle życzyć i to wszystko. Nie to ma sensu w Polsce.