UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wredny_typ - "nadajesz się tylko na zmywak do Londynu"- Pracując nawet na zmywaku w Londynie, nie ma wstydu. Można godnie żyć, opłacać mieszkanie mieć samochód, zwiedzać świat. W Przeciwieństwie do Rzeczpospolitej Cwaniackiej, gdzie trzeba pracować na cwaniaków i wegetować.