UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie zapamiętajcie! Kościół niczego nie daje! Kościół tylko bierze! Takie było jego założenie od początku jego istnienia! Nie dawać, zawsze tylko BRAĆ !!!
Ludzie zapamiętajcie! Kościół niczego nie daje! Kościół tylko bierze! Takie było jego założenie od początku jego istnienia! Nie dawać, zawsze tylko BRAĆ !!!