UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie zapamiętajcie! Kościół niczego nie daje! Kościół tylko bierze! Takie było jego założenie od początku jego istnienia! Nie dawać, zawsze tylko BRAĆ !!!


Anuluj