A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W końcu się ockneli, za późno trochę, bo tyle ludzi i ich rodziny narazono na kontakt z bezmyslnie przychodzacymi ludzmi do urzędów ! W innych miastach takie dzialania prewencyjne juz dawno wprowadzili a tu w skupisku tylu ludzi tak późno, sami niech zasiądą i obslugują
I co z tego skoro polowe ludzi juz bezpiecznie na L 4 a reszta siedzi i pracuje za nich z narazeniem zdrowia, paranoja
@hd - zapewne siedzisz sobie bezpiecznie w domu. Ciekawe jak będziesz chciał załatwić sprawę urzędową i nie będzzie miał kto obsłużyć to też powiesz, że urzędnicy są zbędni?
Ryszard Sorokosz wnuki bawić a nie etacik ciepły zajmuje
No I dobrze nie wplace podatki od nieruchomosci,jako zem Staruch to inaczej jak w kasie magistratu nie potrafie.Staruch Garbusiarz cyklists
a czy szkolenie placówek oświatowych odbędzie się 24 ????
To dobrze że urząd miejski dba o bezpieczeństwo , a co na przykład z taksówkarzami którzy mają tak zwany dyżur i muszą pracować pod groźbą wysokich kar pieniężnych ,czy ktoś pomyślał o takich przypadkach .
Ten kraj i miasta nie są przygotowane na działalność w takiej sytuacji, aż strach pomyśleć co by się działo w obliczu dżumy bynajmniej nie z książki Camusa jeśli czytali
Nie mogę tego pojąć. W momencie poważnego zagrożenia dla życia i zdrowia podejmowane są decyzje ograniczające rozwój epidemii, jednakże zachowujące minimum normalności umożliwiającej funkcjonowanie państwa, a tu wiele krytycznych, złośliwych ocen. Ciekaw jestem co ci tak negatywnie oceniający te postanowienia robią w tej chwili, aby pomóc w tej wojnie epidemiologicznej.
TO wypłaty 500 plus będąnormalnie?