UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - zapewne siedzisz sobie bezpiecznie w domu. Ciekawe jak będziesz chciał załatwić sprawę urzędową i nie będzzie miał kto obsłużyć to też powiesz, że urzędnicy są zbędni?
kkkk
@hd - zapewne siedzisz sobie bezpiecznie w domu. Ciekawe jak będziesz chciał załatwić sprawę urzędową i nie będzzie miał kto obsłużyć to też powiesz, że urzędnicy są zbędni?
kkkk