UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hd - zapewne siedzisz sobie bezpiecznie w domu. Ciekawe jak będziesz chciał załatwić sprawę urzędową i nie będzzie miał kto obsłużyć to też powiesz, że urzędnicy są zbędni?

kkkk

Anuluj