UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W końcu się ockneli, za późno trochę, bo tyle ludzi i ich rodziny narazono na kontakt z bezmyslnie przychodzacymi ludzmi do urzędów ! W innych miastach takie dzialania prewencyjne juz dawno wprowadzili a tu w skupisku tylu ludzi tak późno, sami niech zasiądą i obslugują