Wybrany wątek opinii

I co z tego skoro polowe ludzi juz bezpiecznie na L 4 a reszta siedzi i pracuje za nich z narazeniem zdrowia, paranoja
(2020.03.16)
Gnoje odpoczywaja w domkach a reszta naraza dla nich zycie.tchorze w urzedach.tfuuuu
(2020.03.17)
Powrót do komentarzy