Wybrany wątek opinii
I co z tego skoro polowe ludzi juz bezpiecznie na L 4 a reszta siedzi i pracuje za nich z narazeniem zdrowia, paranoja
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Gnoje odpoczywaja w domkach a reszta naraza dla nich zycie.tchorze w urzedach.tfuuuu
Do moderacji
Odpowiedz
0
3