Wybrany wątek opinii

Nie mogę tego pojąć. W momencie poważnego zagrożenia dla życia i zdrowia podejmowane są decyzje ograniczające rozwój epidemii, jednakże zachowujące minimum normalności umożliwiającej funkcjonowanie państwa, a tu wiele krytycznych, złośliwych ocen. Ciekaw jestem co ci tak negatywnie oceniający te postanowienia robią w tej chwili, aby pomóc w tej wojnie epidemiologicznej.
Szanuj innych. (2020.03.16)
Pracują baranie w przeciwieństwie do ciebie
Idiot (2020.03.16)
Powrót do komentarzy