UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No I dobrze nie wplace podatki od nieruchomosci,jako zem Staruch to inaczej jak w kasie magistratu nie potrafie.Staruch Garbusiarz cyklists
Zbyszek 1
No I dobrze nie wplace podatki od nieruchomosci,jako zem Staruch to inaczej jak w kasie magistratu nie potrafie.Staruch Garbusiarz cyklists
Zbyszek 1