UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No I dobrze nie wplace podatki od nieruchomosci,jako zem Staruch to inaczej jak w kasie magistratu nie potrafie.Staruch Garbusiarz cyklists

Zbyszek 1

Anuluj