UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie mogę tego pojąć. W momencie poważnego zagrożenia dla życia i zdrowia podejmowane są decyzje ograniczające rozwój epidemii, jednakże zachowujące minimum normalności umożliwiającej funkcjonowanie państwa, a tu wiele krytycznych, złośliwych ocen. Ciekaw jestem co ci tak negatywnie oceniający te postanowienia robią w tej chwili, aby pomóc w tej wojnie epidemiologicznej.
Szanuj innych.