Wybrany wątek opinii
No I dobrze nie wplace podatki od nieruchomosci,jako zem Staruch to inaczej jak w kasie magistratu nie potrafie.Staruch Garbusiarz cyklists
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Trochę słabe wytłumaczenie bo podatek był do dziś 16.03 i dziś UM był czynny
Do moderacji
Odpowiedz
1
1