Wybrany wątek opinii

No I dobrze nie wplace podatki od nieruchomosci,jako zem Staruch to inaczej jak w kasie magistratu nie potrafie.Staruch Garbusiarz cyklists
Zbyszek 1 (2020.03.16)
Trochę słabe wytłumaczenie bo podatek był do dziś 16.03 i dziś UM był czynny
Real (2020.03.16)
Powrót do komentarzy