UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu się ockneli, za późno trochę, bo tyle ludzi i ich rodziny narazono na kontakt z bezmyslnie przychodzacymi ludzmi do urzędów ! W innych miastach takie dzialania prewencyjne juz dawno wprowadzili a tu w skupisku tylu ludzi tak późno, sami niech zasiądą i obslugują