UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co z tego skoro polowe ludzi juz bezpiecznie na L 4 a reszta siedzi i pracuje za nich z narazeniem zdrowia, paranoja
I co z tego skoro polowe ludzi juz bezpiecznie na L 4 a reszta siedzi i pracuje za nich z narazeniem zdrowia, paranoja