A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kiedy zamknięty zostanie MOPS. To właśnie tam pracownicy narażeni są najbardziej, jako że klientela ośrodka nie przestrzega praktycznie żadnych reguł, zwłaszcza sanitarnych. Najlepiej pozamykać wszystko wokół a brudną robotę zostawić dla Mops-u. Skończy się na tym, że Pan prezydent sam będzie obsługiwał klientów MOPS, bo pracownicy pójdą zbiorowo na L4. Co jest uzasadnione biorąc pod uwagę, że na szali jest zdrowie ich i ich rodzin. Wnioski o pomoc też można przyjmować telefonicznie.
A ten pan to ile etatów ma? Systemu Zarządzania Jakością, Departament promocji - Dyrektor Departamentu. Czy doba jest podwójna? No i pewnie pensje dwie?
Zwolnić połowę i przebranżowić!!!!
Dlaczego pracownicy urzędu Miejskiego nie pracują zdalnie?
Bo merytorycznhe i technicznie to wciaz lata 80 i dlugo takie pozostaną! Byla krotka szansa odświeżenia ale z ta6mentalnoscia przepadlo z kretesem
A czym różni się pani w kasie urzędowej od pani w kasie bankowej? ze urzad odsyla podatników do robienia opłaty w banku. Dlaczego zdrowie p. z banku jest mniej cenione od zdrowia urzedniczki? Żenada.
Po prostu czy to w um czy banku,sklepie ludzie muszą siedziec w pracy i narazac się bo część uciiekla na zwolnienia czy prawdziwe czy nie! A ci co mają w sobie odpowiedzialnosc są narazeni na chorobe! Ktos ma dziecko do 8 i siedzi na zwolnieiniu a ktos 9 i pracuje ,ktos jest po zabiegach, starszy i tez pracuje , a mlods,y ma L4 , tak to wygląda , a do brania kasy najwiecej krzyczą tych ktorych nie ma
Pracują baranie w przeciwieństwie do ciebie
Trochę słabe wytłumaczenie bo podatek był do dziś 16.03 i dziś UM był czynny
Bo pracują w sieci nie każdy sobie