Wybrany wątek opinii

I za chwilę się okaże że z 500 ludzi można zwolnić 450 i nikt nie zauważy większej różnicy
Referendum2020 (2020.03.16)
@Referendum2020 - Koronavirus pokazuje, jakie mamy przerosty administracyjne. Po wszystkim, ci ludzie powinni zostać zwolnieni, jako zbędni. Taka jest przykra prawda.
hd (2020.03.16)
@hd - zapewne siedzisz sobie bezpiecznie w domu. Ciekawe jak będziesz chciał załatwić sprawę urzędową i nie będzzie miał kto obsłużyć to też powiesz, że urzędnicy są zbędni?
kkkk (2020.03.16)
@kkkk - Powiem to samo, co teraz. Urzędników jest za dużo, co potwierdza obecna sytuacja. Nie napisałem, że ma ich nie być w ogóle.
hd (2020.03.17)
Powrót do komentarzy