Wybrany wątek opinii
I za chwilę się okaże że z 500 ludzi można zwolnić 450 i nikt nie zauważy większej różnicy
Do moderacji
Odpowiedz
29
10
@Referendum2020 - Koronavirus pokazuje, jakie mamy przerosty administracyjne. Po wszystkim, ci ludzie powinni zostać zwolnieni, jako zbędni. Taka jest przykra prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@hd - zapewne siedzisz sobie bezpiecznie w domu. Ciekawe jak będziesz chciał załatwić sprawę urzędową i nie będzzie miał kto obsłużyć to też powiesz, że urzędnicy są zbędni?
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@kkkk - Powiem to samo, co teraz. Urzędników jest za dużo, co potwierdza obecna sytuacja. Nie napisałem, że ma ich nie być w ogóle.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0