UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To dobrze że urząd miejski dba o bezpieczeństwo , a co na przykład z taksówkarzami którzy mają tak zwany dyżur i muszą pracować pod groźbą wysokich kar pieniężnych ,czy ktoś pomyślał o takich przypadkach .

Gestum

Anuluj