UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dobrze że urząd miejski dba o bezpieczeństwo , a co na przykład z taksówkarzami którzy mają tak zwany dyżur i muszą pracować pod groźbą wysokich kar pieniężnych ,czy ktoś pomyślał o takich przypadkach .
Gestum