UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To dobrze że urząd miejski dba o bezpieczeństwo , a co na przykład z taksówkarzami którzy mają tak zwany dyżur i muszą pracować pod groźbą wysokich kar pieniężnych ,czy ktoś pomyślał o takich przypadkach .

Gestum