144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W galerii są dzieła sztuki. Sklep lub centrum handlowe to nie jest galeria ani park handlowy.
Yhy (2020.02.27)
Po cholerę wam następny zamknięty w niedzielę sklep? Lepiej w tym miejscu wybudować kościół otwarty, przyjazny, otaczający opieką was a w szczególności wasze pociechy płci obojga. Przytuli, da ciumka - będzie dobrze.
kicha (2020.02.27)
Może już czas nauczyć włodarzy miasta że zanim zrobią coś głupiego powinni zapytać mieszkańców? Ci na pewno wybiją im te glupoty z głowy. Sklepów jest już dość. Czas pomyśleć o godnych warunkach pracy w Elblągu, o ludziach.
Yhy (2020.02.27)
Ale bzdura. Dobre miejsce na budynek mieszkalny nie kolejny market. Netto czy Brutto, Dino, Nino. A po drugiej stronie ulicy Dąbka mamy park Kajki.
Co mnię to (2020.02.27)
Jak to się dzieje, że w XXI wieku stutysięczne miasto nie ma planu zagospodarowania terenu!!! Coś mi śmierdzi!
(2020.02.27)
Netto to fajnie dobrze że nie kolejna biedroneczka
(2020.02.27)

info

5  
  1
Zastanawia mnie wybiórczość konserwatora zabytków. Przy Grunwadzkiej chce ratować szopy a tu całkiem przyzwoity budynek idzie do wyburzenia. .. ..
(2020.02.27)

info

5  
  3
A jakie piękne Panie Kierownik w ww placówkach... palce lizać :)
Handlowiec 2 (2020.02.27)
Przedszkole znajduje się tam tuż za płotem znawco miasta
(2020.02.27)
Tam kościół nowy ma być z ogromną dzwonnicą na 12 dzwonów, bo na Brzozowej wiernym już ciasno. W każdy ranek od 6 będą dzwonić, a w niedzielę co godzinę aby każdy z ofiarą przybiegł, bo sklepy i tak zamknięte.
ERTY (2020.02.27)