144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestes czlowiekiem malej wiedzy.
(2020.02.27)
Sa i dobre fabryki, jestes malo zorentowany.
(2020.02.27)
Nie ma ulicy pionierow
(2020.02.27)
Rzeczywiście park w tym miejscu to idealny pomysł, bo do Parku Kajki masz 5 km. No i tak miedzy dwiema glownymi ulicami miasta zrobić miejsce na wypoczynek to dodatkowo byłoby zdrowo dla płuc. Pomysł równie idealny jak postawianie ławek co 20 metrów przy ul. Płk. Dabka i al. Odrodzenia. Prxy okazji co do tych kawek, to uwazam ze to zmarnowane pieniądze. Nikogo na tych ławkach nie widziałam przy al. Odrodzenia, a sa tam juz chyba 2 lub 3 lata. Rozumiem postawic dwie, trzy ławki, żeby starsza osoba mogła chwilę odpocząć, ale tych ławek jest więcej niż przy alejkach w parku. Wątpliwa przyjemnosc zrelaksować die na ławce przy ruchliwej ulicy.
Meja (2020.02.27)
Blok w halasie puknij sie
(2020.02.27)
Gdyby natura chciala, to by tam netto dawno postawila.
Rydzawa Gąska (2020.02.27)

info

5  
  0
Fajnie Że wkoncu bd Netto w Elblągu.
Ja123 (2020.02.27)

info

1  
  1
Niech będzie 1000.byle śmieciarstwo pisowskie zniknęło.
dajta netto albo setto (2020.02.27)
Z ktorego szputala uciekles?
(2020.02.27)
Emeryturke tłustą pis zabral to trolujesz?
(2020.02.27)