A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestes czlowiekiem malej wiedzy.
Sa i dobre fabryki, jestes malo zorentowany.
Nie ma ulicy pionierow
Rzeczywiście park w tym miejscu to idealny pomysł, bo do Parku Kajki masz 5 km. No i tak miedzy dwiema glownymi ulicami miasta zrobić miejsce na wypoczynek to dodatkowo byłoby zdrowo dla płuc. Pomysł równie idealny jak postawianie ławek co 20 metrów przy ul. Płk. Dabka i al. Odrodzenia. Prxy okazji co do tych kawek, to uwazam ze to zmarnowane pieniądze. Nikogo na tych ławkach nie widziałam przy al. Odrodzenia, a sa tam juz chyba 2 lub 3 lata. Rozumiem postawic dwie, trzy ławki, żeby starsza osoba mogła chwilę odpocząć, ale tych ławek jest więcej niż przy alejkach w parku. Wątpliwa przyjemnosc zrelaksować die na ławce przy ruchliwej ulicy.
Blok w halasie puknij sie
Gdyby natura chciala, to by tam netto dawno postawila.
Fajnie Że wkoncu bd Netto w Elblągu.
Niech będzie 1000.byle śmieciarstwo pisowskie zniknęło.
Z ktorego szputala uciekles?
Emeryturke tłustą pis zabral to trolujesz?