Wybrany wątek opinii

Elbląg duży ale nie ma galerii Elbląskiej, to małe dziury mają. A my nie są tylko ogrody ale to nie galeria elbląska.
(2020.02.27)
Powstanie przy obwodnicy jak dogadaja sie z dojazdem.
(2020.02.27)
W galerii są dzieła sztuki. Sklep lub centrum handlowe to nie jest galeria ani park handlowy.
Yhy (2020.02.27)
Powrót do komentarzy