Wybrany wątek opinii
Elbląg duży ale nie ma galerii Elbląskiej, to małe dziury mają. A my nie są tylko ogrody ale to nie galeria elbląska.
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
Powstanie przy obwodnicy jak dogadaja sie z dojazdem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
W galerii są dzieła sztuki. Sklep lub centrum handlowe to nie jest galeria ani park handlowy.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0