Tutaj powstanie market

144
27.02.2020
Tutaj powstanie market
(fot. Anna Dembińska)
Na działce, położonej między ulicami Robotniczą, Pionierską i płk. Dąbka, powstanie market. Inwestor uzyskał już pozwolenie na budowę. Istniejące tutaj budynki dawnego gospodarstwa ogrodniczego zostaną wyburzone. Zobacz zdjęcia.

Urząd Miejski wydał pozwolenie na budowę marketu wraz z zagospodarowaniem terenu w grudniu ubiegłego roku. Dodatkowo zgodził się na rozbiórkę budynku mieszkalnego przy ul. Robotniczej (przez lata mieściła się tu m.in. kwiaciarnia) oraz trzech budynków gospodarczych. Właścicielem działki i inwestorem jest osoba prywatna, która zamierza zbudować tutaj obiekt handlowy o powierzchni 1100 metrów z parkingami i wiatami na wózki.

- Teren nie jest objęty miejscowym planem. Pozwolenie na budowę zostało wydane na podstawie decyzji o warunkach zabudowy – informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w tym miejscu ma powstać market sieci Netto. Wysłaliśmy pytania do biura prasowego tej firmy m.in. w sprawie terminu realizacji inwestycji, nadal czekamy na odpowiedź.

RG

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Samoobsługowy Borys to by było cos pieknego.
Tomek.ł (2020.02.27)
Chcemy BIEDRONKI!!! Chcemy BIEDRONKI!!! Biedronka w herbie Elbląga!!!
Actros (2020.02.27)
Skandal, mało pijaków już jest i alkoholików? Mało bitych i dręczonych Dz dzieci? To skandal żeby nowego Borysa otworzyć w tym miejscu. Żłobek powinno otworzyć albo przedszkole.
(2020.02.27)
Polo market ma byc
Gosc (2020.02.27)
I promocja produktów przez degustację. A przy kasie pracownik MOPSu pomagałby wypełniać wnioski o dofinansowanie zakupów. Ach rozmarzyłem się ;-)
Actros (2020.02.27)
hahahaha już kilka lat temu wszystko było wiadome… potrzebowano tylko właściwej "koperty":-)
(2020.02.27)
w centrum miasta sklepy, to jest chore. Tu powinny być nowe kamienice z terenami zielonymi, a nie wielkopowierzchniowe sklepy!!!
(2020.02.27)
Przewiduje kompletna klapę. Przeciez to skrzyzowanie i to bardzo ruchliwe.
(2020.02.27)
Następny Lidl albo Biedronka ????? To chyba masakra jakaś ???? !!!!! Przecież to idealna działka w centrum miasta na zabudowę mieszkalna wielorodzinną lub jakiś nowoczesny budynek użyteczności publicznej. Aż szkoda przestrzeni na następną działalność handlową.
kot (2020.02.27)
Park ladny zrobic chociaz kawalek zieleni w tym zabetonowanym stoku.
Art :) (2020.02.27)