Wybrany wątek opinii

Może już czas nauczyć włodarzy miasta że zanim zrobią coś głupiego powinni zapytać mieszkańców? Ci na pewno wybiją im te glupoty z głowy. Sklepów jest już dość. Czas pomyśleć o godnych warunkach pracy w Elblągu, o ludziach.
Yhy (2020.02.27)
Zapytali i sie zgadzamy, wiec spadaj.
Mieszkancy (2020.02.27)
Sklepów jest już dość?? A gdzie Netto, Tesco, Polo Market, Aldi, nie wspominając o OBi, Leroy Merlin, bo o IKEA to możemy tylko pomarzyć. A po godz. 22 zakupy zrobisz tylko w carrfour i żabce. . .
Tomasz85 (2020.02.28)
Powrót do komentarzy