Wybrany wątek opinii
Może już czas nauczyć włodarzy miasta że zanim zrobią coś głupiego powinni zapytać mieszkańców? Ci na pewno wybiją im te glupoty z głowy. Sklepów jest już dość. Czas pomyśleć o godnych warunkach pracy w Elblągu, o ludziach.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Zapytali i sie zgadzamy, wiec spadaj.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Sklepów jest już dość?? A gdzie Netto, Tesco, Polo Market, Aldi, nie wspominając o OBi, Leroy Merlin, bo o IKEA to możemy tylko pomarzyć. A po godz. 22 zakupy zrobisz tylko w carrfour i żabce. . .
Do moderacji
Odpowiedz
1
0