UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam kościół nowy ma być z ogromną dzwonnicą na 12 dzwonów, bo na Brzozowej wiernym już ciasno. W każdy ranek od 6 będą dzwonić, a w niedzielę co godzinę aby każdy z ofiarą przybiegł, bo sklepy i tak zamknięte.

ERTY

Anuluj