144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To dobrze się składa. Będzie miejsce pracy dla Tramwajarzy jak się zwolnią z tego dziadostwa, a kierownikiem będzie p. Kluczyk
Teres (2020.02.27)

info

3  
  0
Pewnie 18 Biedronka
(2020.02.27)
Jest informacja, tu powstaje orlik dla szkółki piłkarskiej - filii Ligiii Warszawa, to dobry krok, że prezydent Miasta stawia na sport
(2020.02.27)

info

1  
  6
Peweks był by to strzał w dziesiątkę.Szkoda terenu na Market
jank (2020.02.27)
Kto napisał, że tam ma być BORYS????? Czytaj ze zrozumieniem. .. Przecież piszą, że prawdopodobnie NETTO. Na pewno wg Ciebie za mało zarabiasz. .. .Tylko jak takim płacić więcej. ..
elblagpieknemiasto (2020.02.27)
Baltona!!!!!!
D:) (2020.02.27)
Super... W końcu coś innego. Lubię Netto.
I'm (2020.02.27)

info

5  
  0
Pewnie Szałerki przy Gwiezdnej stracą racje bytu
Lobo51 (2020.02.27)

info

4  
  0
Kura idealne miejsce zeby postawić blok :). Sm bym kupił tam mieszkanie. .. ale niestety pewnie handle moze wiecej zaplacic niz developer.
HvK (2020.02.27)
Co za idiota z UM (czytaj w domyśle łapówkobiorca) wydał zezwolenie na budowę marketu pomiędzy dwoma skrzyżowania i? Szkoda, że nie na środku skrzyżowania.
Spioch (2020.02.27)