UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może już czas nauczyć włodarzy miasta że zanim zrobią coś głupiego powinni zapytać mieszkańców? Ci na pewno wybiją im te glupoty z głowy. Sklepów jest już dość. Czas pomyśleć o godnych warunkach pracy w Elblągu, o ludziach.

Yhy

Anuluj