UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale bzdura. Dobre miejsce na budynek mieszkalny nie kolejny market. Netto czy Brutto, Dino, Nino. A po drugiej stronie ulicy Dąbka mamy park Kajki.

Co mnię to

Anuluj