UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale bzdura. Dobre miejsce na budynek mieszkalny nie kolejny market. Netto czy Brutto, Dino, Nino. A po drugiej stronie ulicy Dąbka mamy park Kajki.
Co mnię to
Ale bzdura. Dobre miejsce na budynek mieszkalny nie kolejny market. Netto czy Brutto, Dino, Nino. A po drugiej stronie ulicy Dąbka mamy park Kajki.
Co mnię to