Wybrany wątek opinii
Ale bzdura. Dobre miejsce na budynek mieszkalny nie kolejny market. Netto czy Brutto, Dino, Nino. A po drugiej stronie ulicy Dąbka mamy park Kajki.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Ty to jakis deweloper jestes, bo pieprzysz o tym ciagle. A poszedl won.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2