Wybrany wątek opinii

Ale bzdura. Dobre miejsce na budynek mieszkalny nie kolejny market. Netto czy Brutto, Dino, Nino. A po drugiej stronie ulicy Dąbka mamy park Kajki.
Co mnię to (2020.02.27)
Ty to jakis deweloper jestes, bo pieprzysz o tym ciagle. A poszedl won.
(2020.02.27)
Powrót do komentarzy