UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawia mnie wybiórczość konserwatora zabytków. Przy Grunwadzkiej chce ratować szopy a tu całkiem przyzwoity budynek idzie do wyburzenia. .. ..


Anuluj