Wybrany wątek opinii

ten obok Lewiatan to wstyd na cala Polske, takie dziadostwo sklep jak za komuny. Zato w Milejewie, Mlynarach Lewiatan o jakim sie marzy w Elblazkowie
jji (2020.02.27)
A jakie piękne Panie Kierownik w ww placówkach... palce lizać :)
Handlowiec 2 (2020.02.27)
Powrót do komentarzy