Wybrany wątek opinii
Skandal, mało pijaków już jest i alkoholików? Mało bitych i dręczonych Dz dzieci? To skandal żeby nowego Borysa otworzyć w tym miejscu. Żłobek powinno otworzyć albo przedszkole.
Do moderacji
Odpowiedz
39
85
Tam właśnie jest przedszkole to co on zaorać to chce i biedre wstawić , chyba ma umowę na wyłączność z borysami i biedrami
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
Kto napisał, że tam ma być BORYS?????
Czytaj ze zrozumieniem. .. Przecież piszą, że prawdopodobnie NETTO.
Na pewno wg Ciebie za mało zarabiasz. .. .Tylko jak takim płacić więcej. ..
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Przedszkole znajduje się tam tuż za płotem znawco miasta
Do moderacji
Odpowiedz
5
0