Wybrany wątek opinii

Skandal, mało pijaków już jest i alkoholików? Mało bitych i dręczonych Dz dzieci? To skandal żeby nowego Borysa otworzyć w tym miejscu. Żłobek powinno otworzyć albo przedszkole.
(2020.02.27)
Tam właśnie jest przedszkole to co on zaorać to chce i biedre wstawić , chyba ma umowę na wyłączność z borysami i biedrami
Żal (2020.02.27)
Kto napisał, że tam ma być BORYS????? Czytaj ze zrozumieniem. .. Przecież piszą, że prawdopodobnie NETTO. Na pewno wg Ciebie za mało zarabiasz. .. .Tylko jak takim płacić więcej. ..
elblagpieknemiasto (2020.02.27)
Przedszkole znajduje się tam tuż za płotem znawco miasta
(2020.02.27)
Powrót do komentarzy