UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to się dzieje, że w XXI wieku stutysięczne miasto nie ma planu zagospodarowania terenu!!! Coś mi śmierdzi!
Jak to się dzieje, że w XXI wieku stutysięczne miasto nie ma planu zagospodarowania terenu!!! Coś mi śmierdzi!