UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MieszkaniecElblaga - zawsze można sobie kupić i bujać się jak większość z kredytem hipotecznym do końca życia, w Niemczech mało kto ma własne mieszkanie, większość wynajmuje mieszkania, u nas najgłośniej szczekają ci co mają mieszkania należące do zasobów miejskich, do tego roszczenia i oczekiwania remontów itd. Mieszkasz to remontujesz, ciesz się, że za wynajem nie płacisz.
kogo to obchodzi