Wybrany wątek opinii

uwazam ze powinnismy wezac Patryka Jakiego do ElblONga, aby wyjasnil sprawe tych kamiennic!!! A gdzie ludzie mieszkaja z tego bloku obecnie?!
Grazyna niematka tylko katka (2020.02.02)
Dostali mieszkania od zbk po remoncie ( tu czyt. mazneli sciane farba ) a i tak ludzie musze wyremontowac te mieszkania.
(2020.02.02)
mieszkasz to remontujesz, co w tym dziwnego, jak ktoś ma mieszkanie w kredycie, a właścicielem jest bank to co myślisz, że bank zrobi ci remont, dobre sobie wieczne roszczenia i oczekiwania, życie na koszt innych
kania5 (2020.02.02)
Powrót do komentarzy