UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MieszkaniecElblaga - zawsze można sobie kupić i bujać się jak większość z kredytem hipotecznym do końca życia, w Niemczech mało kto ma własne mieszkanie, większość wynajmuje mieszkania, u nas najgłośniej szczekają ci co mają mieszkania należące do zasobów miejskich, do tego roszczenia i oczekiwania remontów itd. Mieszkasz to remontujesz, ciesz się, że za wynajem nie płacisz.

kogo to obchodzi