Wybrany wątek opinii
tak polaczku wybrałem sobie pis i wybrałem sobie peło i psl i reszte tez sobie wybrałem a za chwilę bede sobie wybierał papieża na konklawe i bede sobie wybierał prezydenta kongo i pierwszego sekretarza w korei bo wiadomo jest fajnie i komu to przeszkadza przeciez kazdy tak może
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
Psychiatre sobie też wybierz. To będzie najlepszy twój wybór, trollu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0