Wybrany wątek opinii

tak polaczku wybrałem sobie pis i wybrałem sobie peło i psl i reszte tez sobie wybrałem a za chwilę bede sobie wybierał papieża na konklawe i bede sobie wybierał prezydenta kongo i pierwszego sekretarza w korei bo wiadomo jest fajnie i komu to przeszkadza przeciez kazdy tak może
jest fajnie (2020.02.02)
Psychiatre sobie też wybierz. To będzie najlepszy twój wybór, trollu.
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy