UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jest fajnie - "ale przecież to wasza wina !!!!! sami wybieracie sobie pazernych staruchów którzy tylko patrzą na pieniądze i władzę, bez pomysłu na miasto no to macie"Chodzi oczywiście o PIS
@jest fajnie - "ale przecież to wasza wina !!!!! sami wybieracie sobie pazernych staruchów którzy tylko patrzą na pieniądze i władzę, bez pomysłu na miasto no to macie"Chodzi oczywiście o PIS