UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mieszkasz to remontujesz, co w tym dziwnego, jak ktoś ma mieszkanie w kredycie, a właścicielem jest bank to co myślisz, że bank zrobi ci remont, dobre sobie wieczne roszczenia i oczekiwania, życie na koszt innych

kania5