UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszkasz to remontujesz, co w tym dziwnego, jak ktoś ma mieszkanie w kredycie, a właścicielem jest bank to co myślisz, że bank zrobi ci remont, dobre sobie wieczne roszczenia i oczekiwania, życie na koszt innych

kania5

Anuluj