UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszkasz to remontujesz, co w tym dziwnego, jak ktoś ma mieszkanie w kredycie, a właścicielem jest bank to co myślisz, że bank zrobi ci remont, dobre sobie wieczne roszczenia i oczekiwania, życie na koszt innych
kania5