UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak polaczku wybrałem sobie pis i wybrałem sobie peło i psl i reszte tez sobie wybrałem a za chwilę bede sobie wybierał papieża na konklawe i bede sobie wybierał prezydenta kongo i pierwszego sekretarza w korei bo wiadomo jest fajnie i komu to przeszkadza przeciez kazdy tak może

jest fajnie