90
02.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kogo to obchodzi - kogo to obchodzi Nie czytasz ze zrozumieniem?! toc w mieszkaniu sobie remontuje, łazienke sobie zrobił ale wedlug ciebie miał chyba dach w budynku zrobic i elewacje! lepiej zamilknij jak nie masz nic ciekawego do napisania.
(2020.02.02)
@kogo to obchodzi - I co z tego, że ZBK. Ja też mieszkam w takim budynku, bo mam to mieszkanie po rodzinie, ale do cholery jasnej, ja i sąsiedzi płacimy czynsz, a małego czynszu wcale nie mamy i ZBK też nic nie robi! Budynek na teatralnej nr 6,4 mieszkania zadłużone tam były i widniały na liście do eksmisji, a budynek docieplili i okna pcv wstawili, dlaczego się pytam? Bo budynek straszył przy drodze, czy o co chodzi? ZBK ma w d. .. większość budynków, które stoją, ale nie rzucają się nikomu w oczy. Remontują tylko te wygodne dla nich i burzą te, gdzie działka będzie miała wzięcie. Może czas żeby ktoś nimi zajął!
Katarzyna21 (2020.02.02)
nie sadze żeby glupio napisal bo ten byly mieszkaniec odczuwa smutek "To bardzo smutne, że budynek przy al. Grunwaldzkiej 97 został rozebrany. Zbudował go mój pradziadek w 1879 roku, ", polska policja zabila mu wujka a teraz jeszcze Polacy rozebrali "jego"dom. "Wujek pracował w stoczni Schichaua, w 1945 roku z rodziną udał się na Pomorze"udał sie na Pomorze brzmi niewinnie, to byla dla niego tragedia, musieli uciekac przed Armią Czerwoną. Widac nie chce rozpamietywac tych wspomniem skoro nazywa to udaniem sie a nie ucieczką. No i co w zwiazku z tym. Jako Polak mam zalowac losu Niemcow. na pewno mu nie zaszdroszcze, tyle co oni maja na sumieniu jako naród. Dom rozebrali, no nie spadla na niego bomba 1 wrzesnia ani w lutym 45,to i tak powinien sie cieszyc ze tyle przezyl tej "pieknej"historii. jest o czym opowiadac.
syndrom sztokholmski (2020.02.02)
Ale co sie tak sracie. Budynek mógł wybudować sam Jan Paweł II a fakt jest taki że wyglądał jak gó*no i tylko szpecił okolicę. Miasto powinno pójść za ciosem i wyburzyć resztę tych straszydeł z tektury i słomy.
obieżyświat (2020.02.02)

info

8  
  4
No tak przez Pana sentymenty. .. ludzie mają mieszkać w ruderze. .
Szokkkk.. (2020.02.02)

info

2  
  2
Elbląg do 1772 roku,przez 300 lat,był miastem Rzeczypospolitej.
(2020.02.02)
ale Elblag zalozyli Niemcy i nadal czekam na ich przyjscie!!!!!
Halyna. (2020.02.02)
A very good article of personal memories. Your family will cherish your writings.
Dan Reese (2020.02.02)

info

1  
  1
wg wroblewskiego interes dewelopera jest najwazniejszy
(2020.02.02)

info

5  
  1
Ta władza i pochlebni "politycy", może z Nowego Dworu, a nawet z Elbląga, kompletnie nie czuje miasta, jego przeszłości, nawet teraźniejszości. Wystarczy popatrzeć na Pomnik Odrodzenia, jego ruiny, aby ocenić tych "gospodarzy". Dostają drgawek, gdy słyszą o Targu Rybnym, o bulwarach, które mogą zmienić obraz Elbląga i rzeki. Ich ambicje to przepchanie dnia. I tak do końca kadencji, a potem znowu czymś omamią.
Smutek (2020.02.02)

info

9  
  2