UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny Panie, wspaniałe wspomnienia, jednak kamyk do ogródka wrzucę. Znak Czerwonego Krzyża nie znaczył nic dla niemieckiego najeźdźcy, więc te żale raczej nie na miejscu, bo resztę wspomnień czyta się ciekawie. .

nieelblążanin

Anuluj