A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
mam wrażenie, że 90 procent komentujących powinno oddać prawo jazdy. STRACH SIĘ BAĆ
No jak nie ma. Normalne zielone z obu stron więc jak z naprzeciwka jedzie prosto A Ty w lewo to musisz to puścić. Czy to takie trudne
Toć to śok!!!Dwa samochody na skrzyzowaniu, zielone swiatlo z obu stron. Jak jechac???!!!!Jak zyc???!!!Chcemy drog jednokierunkowych, ze skretami w prawo!!Do tego obowiazkowo ronda na maxa turbinowo zakrecone z korytarzem jazdy dla tumanow i mozliwosc pisania smsow podczas jazdy!!!Inaczej nie widze przyszlosci w tym miescie.
dokładnie z tą sygnalizacją jest coś nie tak.na tak dużym skrzyżowaniu ruch powinien być bezkolizyjny.
czy wszyscy czekają aż dojdzie do tragedi żeby coś z tym zrobić?!
Dla ciebie obciach bo cię nie stać trollu, samochód wart więcej niż to co zarobisz przez całe życie ty i twoja prosta rodzinka
I to jest ten błąd o którym mówię. Auta jadące z dabka w odrodzenia maja zielone. Te z Modrzewiny w ogólna czerwone. Ok w odrodzenia wiezdzaja i dabka pusta ale dalej prosta na Modrzewiny ma zielone. W ogólna ruszają a w tym momecie te z dalszej odległości na dabka zaczynają cisnąć bo chcą się jeszcze załapać no i bach. Po prostu światło z dabka w oodrodzena świeci się że 30 sek za dlugo
Wszystko przez to, że jakiś mądry urzedas co chwila zmieniał ustawienia świateł na tym skrzyżowaniu. Kiedyś była strzałka kierunkowa z JPII na Ogólną ale jakiś czas potem ja zamieniono na zwykłe zielone i ludzie jeżdżą na pamięć.
Sytuacja taka sama jak Brzeska z Robotniczą, i to że mam zielone jadąc z brzeskiej nie znaczy, że mogę na oślep jechać w Robotniczą. A nie ma bezkolizyjnego zielonego bo by całkiem to miasto stało a nie ma co się oszukiwać ale na modrzewinę nie ma dużego ruchu. Czytając komentarze trochę się boję i zacznę 2 razy się upewniać czy jakiś jegomość nie zajedzie mi drogi bo miał zielone.
W prawo to skręt jest na Aleję Odrodzenia.
W chwili gdy z Modrzewiny jest zielone do lewoskrętu w Ogólną to na Dąbka jest czerwone i zielona strzałka do warunkowego skrętu w prawo. Więc albo awaria albo ktoś źle ustawił sygnalizację.