Zderzenie bmw z alfą romeo na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z Ogólną
Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, 51-letnia kobieta kierująca bmw jechała z ul. Płk. Dąbka prosto w kierunku al. Jana Pawła II. Z przeciwnej strony jechał 50-letni mężczyzna kierujący alfą romeo, który skręcał w lewo w ul. Ogólną. Bmw uderzyło w prawy bok alfy romeo, po czym alfa zatrzymała się na torach.
Kierowcy zostali przebadani przez pogotowie, na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci obejrzeli nagranie z monitoringu, które pokazało, że oboje kierowcy mieli zielone światło.
Mężczyzna kierujący alfą romeo najprawdopodobniej zostanie ukarany mandatem karnym za nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.
Przez ponad godzinę ruch na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Ogólną odbywał się z utrudnieniami, a ruch tramwajów był całkowicie wstrzymany.
Od redakcji: Wyjaśniamy, jak to możliwe, że zarówno kierowcy jadący od strony Modrzewiny jak i nadjeżdżający od strony Dąbka mieli w tym samym czasie zielone światło, jak to - zdaniem policji - wskazuje monitoring.