UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W chwili gdy z Modrzewiny jest zielone do lewoskrętu w Ogólną to na Dąbka jest czerwone i zielona strzałka do warunkowego skrętu w prawo. Więc albo awaria albo ktoś źle ustawił sygnalizację.
Wrr
W chwili gdy z Modrzewiny jest zielone do lewoskrętu w Ogólną to na Dąbka jest czerwone i zielona strzałka do warunkowego skrętu w prawo. Więc albo awaria albo ktoś źle ustawił sygnalizację.
Wrr