UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W chwili gdy z Modrzewiny jest zielone do lewoskrętu w Ogólną to na Dąbka jest czerwone i zielona strzałka do warunkowego skrętu w prawo. Więc albo awaria albo ktoś źle ustawił sygnalizację.

Wrr

Anuluj